fbpx

Apie mus

EMP Recycling – atsakinga ir veržli atliekų perdirbimo įmonė, gyvuojanti nuo 1999 metų. Pagrindinė mūsų veikla – atliekų supirkimas, surinkimas, perdirbimas ir žaliavų prekyba. Kartu su klientais, darbuotojais ir visuomene kuriame modernią, universalią atliekų rūšiavimo bei perdirbimo sistemą. Kasdieninėje savo veikloje siekiame atliekas paversti kokybiškomis žaliavomis, grąžinti žaliavas į žiedinės ekonomikos ciklą ir išsaugoti švarią aplinką ateities kartoms. Pagal savo veiklos pobūdį esame tvarumo grandinėje, todėl įmonės strateginis prioritetas – atsakingas atliekų tvarkymas prisiimant su tvarumu susijusius įsipareigojimus. 

EMP recycling turi 9 atliekų supirkimo punktus visoje Lietuvoje, pirmieji sukūrė atliekų surinkimo sistemą Atliekų Taxi ir yra didžiausia atliekų perdirbimo įmonė Baltijos šalyse, turinti vienintelę šaldytuvų perdirbimo gamyklą. Įmonė surenka ir apdoroja daugiau nei 70 % Lietuvos Respublikoje susidariusių EEĮ atliekų. Nuo 2006 m. įmonė nepertraukiamai bendradarbiauja su didžiausia Estijos ir visomis Lietuvos EEĮ gamintojų ir importuotojų organizacijomis, kurios užtikrina EEĮ atliekų tvarkymą.

Mūsų turimos technologijos ir įrenginiai suteikia galimybę perdirbti:

  • elektros ir elektroninės įrangos atliekas (EEĮA);
  • spalvotųjų metalų laužą;
  • katalizatorių laužą.

EMP Recycling yra sertifikuota ir dirba vadovaudamasi standartais. Sertifikatų sritis apima antrinių žaliavų (elektros ir elektroninės įrangos, katalizatorių bei kabelių laužo, spalvotųjų ir juodųjų metalų) surinkimą, logistiką ir perdirbimą.

Siekiant EEĮ atliekų perdirbimo efektyvumo, įmonė 2021 m. įdiegė Weeelabex sertifikatą, kurį tokiam plačiam atliekų srautui turi tik 10 organizacijų Europoje. Šis dokumentas patvirtina, kad organizacija atitinka aukštus Europos atliekų perdirbimo standartus – užtikrina efektyvų elektros ir elektroninės įrangos (EEĮ) atliekų surinkimą, gabenimą ir atskirų kategorijų perdirbimo procesą, pavojingų atliekų nukenksminimą. 

Per savo gyvavimo metus įsigijome, pasigaminome ir įdiegėme daugybę gamybinių įrenginių:

  • kabelių perdirbimo įrenginys;
  • elektronikos smulkintuvas;
  • katalizatorių malūnas;
  • didžiagabaričių atliekų smulkinimo ir separavimo linija;
  • šaldytuvų perdirbimo gamykla;
  • esame įrengę įvairių medžiagų bandinių paėmimo ir tyrimų laboratoriją.

EMP Recycling gamykla iš arčiau:

Rask artimiausią supirktuvę