Apie mus

EMP Recycling – atsakinga ir pažangiausia elektronikos atliekų perdirbimo įmonė Lietuvoje, gyvuojanti nuo 1999 metų. Pagrindinė mūsų veikla – atliekų supirkimas, surinkimas, perdirbimas ir žaliavų atgavimas. Esame didžiausi kategorijos lyderiai ir tai yra mūsų esminis išskirtinumas. Lyderystė ir perdirbimo efektyvumas veda mus į priekį. Mūsų sprendimai ir veikla yra nukreipti, kad iš elektronikos ir metalo atliekų būtų išgauta kuo daugiau vertės. Užtikriname sklandų ir daugiausiai vertės sukuriantį elektronikos ir metalų perdirbimą, praturtintą ekspertinėmis žiniomis ir naujų sprendimų ieškojimu, atsidavusiu dėmesiu klientams bei aplinkai, gamtai.

 

EMP Recycling turi 9 atliekų supirkimo punktus visoje Lietuvoje. Taip pat Atliekų Taksi, kuri nemokamai išveža elektronikos, buitinės technikos ir metalo atliekas iš visų didžiųjų Lietuvos miestų.

Kokios mūsų ambicijos?

Turime žinių, patirties, optimizmo ir valios surasti vis geresnių atliekų tvarkymo sprendimų, įsitvirtindami, kaip daugiausiai vertės perdirbimo kategorijoje nešantis lyderis. Siekiame atitikti ne vyraujančius standartus, o patys juos kurti, pagal kuriuos seks visa rinka, tai yra – kuriame perdirbimo standartus, kuriuos norime matyti pasaulyje.

EMP Recycling partnerystė:

EMP Recycling gamykla iš arčiau: