Dažniausiai užduodami klausimai

Kiek turėsiu sumokėti už išvežimą?

Išvežimo paslauga yra NEMOKAMA.

Kiek kartų galiu pasinaudoti nemokamu elektronikos išvežimu?

Šia paslauga galite pasinaudoti kiekvieną kartą prikaupus nebereikalingos elektronikos ar technikos. Išvežamų atliekų kiekis ir užsakymų kartai yra neribojami.

Kur teikiama išvežimo paslauga?

Visuose didžiuosiuose miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose. Tai pat Vilniaus ir Kauno rajonuose, bei Širvintose, Kaišiadoryse, Elektrėnuose, Trakuose, Radviliškyje, Šeduvoje ir Pakruojyje.

Kaip užsakyti elektronikos išvežimą?

Atliekų išvežimo paslaugą galite užsakyti užpildę anketą internete arba paskambinę telefono numeriu 1806. Atliekų išnešimo ir išvežimo paslauga vykdoma darbo metu nuo 8 iki 17 val. Jeigu tuo metu negalite būti namuose, esant galimybei, prašome palikti norimą išvežti buitinę techniką lauke ar laiptinėje.

Per kiek laiko nuo užsakymo registracijos atvyksite?

Per 1-3 darbo dienas

Kaip pasiruošti technikos išvežimui?

Atiduodami prietaisai turi būti atjungti nuo dujų, elektros, vandentiekio ar kitų sistemų, bei išmontuoti iš baldų. Vairuotojai neturi jokių priemonių demontavimui, tad technika privalo būti paruošta išvežimui. Atvykę EMP atliekų TAKSI vairuotojai patys išneš paruoštus prietaisus iš Jūsų namų ar kitų patalpų.

Ar išvešite dujinę viryklę?

Taip, visą buitinę techniką surenkame nemokamai.

Ar išvežate nebenaudojamus baldus, statybines medžiagas ar makulatūrą?

Šių atliekų nepriimame. EMP atliekų TAKSI iš gyventojų surenka elektros ir elektronikos prietaisus, jų dalis, buitinę techniką, metalus. Registruodamiesi atliekų išvežimui telefonu 1806 arba internetu, turite nurodyti, kiek ir kokių atliekų atiduosite.

Ar už į supirktuvę pristatytas atliekas mokate?

Taip, sumokame pagal kainoraščius už kg, kai atliekas pristatote patys į supirktuves.

Kokios yra atliekų supirkimo kainos?

Supirkimo kainas rasite skiltyje Kainoraščiai. Apie superkamas atliekas ir jų kainas taip pat galite sužinoti paskambinę į artimiausią supirktuvę. Kontaktus rasite skiltyje Supirktuvių kontaktai.

Koks yra supirktuvių darbo laikas?

Kiekviena supirktuvė turi savo darbo laiką. Informacija apie darbo laikus galite rasti skiltyje Supirktuvių kontaktai. Vilniaus rajone esanti EMP Recycling gamykla ir supirktuvė dirba darbo dienomis nuo 8 iki 17 val. (penktadieniais iki 15.45 val.). Pietų laikas yra nuo 12 iki 12.45 val.

Ką turiu žinoti prieš atvykstant į supirktuvę?

Priduodant atliekas privalote pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Kokiu adresu galima atliekas palikti Vilniuje?

Vilniuje atliekas galite pristatyti į supirktuves: Kalvarijų g. 125 ir Savanorių pr. 174A.

Vilniaus rajone galite pristatyti į  gamyklos supirktuvę Galinės g. 7, Galinės kaime (Greitkelio Vilnius – Ukmergė 16 km.).

Ką daryti jeigu noriu priduoti įmonės atliekas?

Prieš užsisakydami atliekų išvežimo paslaugą arba atveždami atliekas, turite būti su mumis pasirašę atliekų tvarkymo sutartį, kurią rasite skiltyje Informacija įmonėms. Kai atliekos bus priduotos, nurodytais kontaktais gausite atliekų utilizavimo deklaraciją kartu su GPAIS lydraščiu.

Kaip sužinoti katalizatoriaus supirkimo kainą?

Katalizatorių supirkimo kainą galite sužinoti atvykę į supirktuvę. Kaina yra nustatoma vietoje, pagal spektrometro duomenis. Jis parodo, iš kokios medžiagos (paladinės ar platininės keramikos) yra pagamintas naudotas katalizatorius, ir įvertina jame esantį tauriųjų metalų kiekį. Preliminarią kainą galite sužinoti paskambinę į Jums artimiausią supirktuvę.

Papildomi klausimai

Iškilus papildomiems klausimams galite skambinti darbo metu trumpuoju telefono numeriu 1806  arba rašyti el. paštu info@emp.lt.