fbpx

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip užsakyti buitinės technikos, elektronikos išvežimą?

Atliekų išvežimo paslaugą galite užsakyti užpildę anketą internete arba paskambinę telefono numeriu 1806. Atliekų išnešimo ir išvežimo paslauga vykdoma darbo metu nuo 8 iki 17 val. Jeigu tuo metu negalite būti namuose, esant galimybei, prašome palikti norimą išvežti buitinę techniką lauke ar laiptinėje.

Ar buitinės technikos ir elektronikos išvežimas yra mokamas?

Didžioji dalis atliekų išvežama nemokamai. Už kai kurių pavojingų atliekų (pvz.:  dažomųjų miltelių kasečių, kineskopų, liuminescencinių lempų) išvežimą ir perdirbimą gali būti imamas mokestis.

Ar išvežimo paslauga yra ribojama?

Išvežamų atliekų kiekis ir užsakymų kartai yra neribojami. Šia paslauga galite pasinaudoti kiekvieną kartą prikaupus nebereikalingos elektronikos ar technikos.

Kaip pasiruošti technikos išvežimui?

Atiduodami prietaisai turi būti atjungti nuo dujų, elektros, vandentiekio ar kitų sistemų, bei išmontuoti iš baldų. Vairuotojai neturi jokių priemonių demontavimui, tad technika privalo būti paruošta išvežimui. Atvykę EMP atliekų TAKSI vairuotojai patys išneš paruoštus prietaisus iš Jūsų namų ar kitų patalpų.

Ar išvežate nebenaudojamus baldus, statybines medžiagas ar makulatūrą?

Šių atliekų nepriimame. EMP atliekų TAKSI iš gyventojų surenka elektros ir elektronikos prietaisus, jų dalis, buitinę techniką. Registruodamiesi atliekų išvežimui telefonu 1806 arba internetu, turite nurodyti, kiek ir kokių atliekų atiduosite.

Koks yra supirktuvių darbo laikas?

Kiekviena supirktuvė turi savo darbo laiką. Informacija apie darbo laikus galite rasti skiltyje Supirktuvių kontaktai. Vilniaus rajone esanti EMP Recycling gamykla ir supirktuvė dirba darbo dienomis nuo 8 iki 17 val. (penktadieniais iki 15.45 val.). Pietų laikas yra nuo 12 iki 12.45 val.

Kokios yra atliekų supirkimo kainos?

Atliekų supirkimo kainos skiriasi pagal tai, kokiame mieste atliekos bus priduotos. Informaciją apie kainas rasite puslapio skiltyje Kainoraščiai. Daugiau apie superkamas atliekas ir jų kainas galite sužinoti paskambinę artimiausios supirktuvės vadybininkui-priemėjui. Kontaktus rasite skiltyje Supirktuvių kontaktai.

Kokiu adresu galima atliekas palikti Vilniuje?

Vilniuje atliekas galite pristatyti į supirktuves: Kalvarijų g. 125 ir Savanorių pr. 174A.

Vilniaus rajone galite pristatyti į  gamyklos supirktuvę Galinės g. 7, Galinės kaime (Greitkelio Vilnius – Ukmergė 16 km.).

Kaip sužinoti katalizatoriaus supirkimo kainą?

Katalizatorių supirkimo kainą galite sužinoti atvykę į supirktuvę. Kaina yra nustatoma vietoje, pagal spektrometro duomenis. Jis parodo, iš kokios medžiagos (paladinės ar platininės keramikos) yra pagamintas naudotas katalizatorius, ir įvertina jame esantį tauriųjų metalų kiekį. Preliminarią kainą galite sužinoti paskambinę į Jums artimiausią supirktuvę.

Papildomi klausimai

Iškilus papildomiems klausimams galite skambinti darbo metu trumpuoju telefono numeriu 1806  arba rašyti el. paštu info@emp.lt.

Rask artimiausią supirktuvę