fbpx

Elemental holding grupė

EMP Recycling yra pasaulinės Elemental Holding grupės dalis. Elemental Holding S.A. investuoja į įmones, užsiimančias antrinių žaliavų gavyba ir perdirbimu.

Elemental Holding grupės tikslas grąžinti antrines žaliavas į verslus ir bendruomenes. Visą savo dėmesį ši bendrovė skiria tauriesiems ir spalvotiesiems metalams, kurių natūralūs ištekliai pasaulyje yra riboti. Elemental Holding grupei priklausančios bendrovės yra įsikūrusios Europos Sąjungoje, Turkijoje ir JAV. Rinkos, kuriose atliekos perdirbimui ir parduodami nauji produktai yra tarptautinio pasiekiamumo.

Elemental Holding priklausančios bendrovės veikia pagal keturias verslo linijas:

  • Panaudotų automobilių katalizatorių perdirbimas;
  • Elektros ir elektroninės įrangos atliekų perdirbimas;
  • Plokščių perdirbimas;
  • Spalvotojo metalo perdirbimas.

Visos šios įmonės savo plėtrai išnaudoja potencialą galėdamos veikti stiprioje Elemental Holding struktūroje, kurioje yra visos pramonės know-how, didelis tiekėjų ir gavėjų tinklas, partnerystė su didžiausiomis pasaulyje plieno gamyklomis ir perdirbimo įmonėmis, gamybos ir analitinė infrastruktūra, palengvinimai logistikoje, susiję su intensyviu transportavimu ir pakrovimu bei surinkimo taškų skaičiumi šalyse: Europoje, Vidurio Rytuose ir Afrikoje.

Rask artimiausią supirktuvę