fbpx

Registruokite technikos išvežimą

+370
+370
ATKREIPKITE DĖMESĮ!

Dėl didelio užimtumo šiuo metu technikos išvežimo gali tekti palaukti 3-5 d.d.  Atsiprašome, už laikinus nepatogumus.

1.

Pildydami anketą būtinai parašykite tikslų savo adresą, kontaktinį telefono numerį, kiek ir kokios įrangos atiduodate perdirbti.

2.

Atliekos iš gyventojų yra surenkamos darbo dienomis nuo 8 iki 17 val. Jei nurodytu metu negalite būti namuose, nebereikalinga techniką siūlome palikti lauke ar laiptinėje (pažymėkite tai registracijos formoje).

3.

Komentaruose nurodykite visą papildomą informaciją: laiptinės kodą, papildomą telefono numerį ir tai, kurioje vietoje palikote atliekas.

4.

Gavę Jūsų užsakymą informuosime Jus apie planuojamą atliekų paėmimo dieną.

5.

Nepavyksta užregistruoti?

Jei Jums nepavyko užpildyti anketos ar kilo papildomų klausimų, registraciją galite atlikti paskambinę trumpuoju telefono numeriu 1806. 

6.

Kaip pasiruošti išvežimui?

Atiduodami prietaisai turi būti atjungti nuo dujų, elektros, vandentiekio ar kitų sistemų, bei išmontuoti iš baldų ir paruošti išnešimui. Paruošta technika turi būti pakeliama dviejų darbuotojų arba išmontuota dalimis.  Atvykę EMP atliekų TAKSI vairuotojai patys išneš paruoštus prietaisus iš Jūsų namų ar kitų patalpų.

Jeigu technika yra labai sunki ji turi būti išmontuota dalimis arba paruošta lauke patogiam jos paėmimui. Jeigu technika nebus paruošta, ji nebus paimta.

7.

Visuose didžiuosiuose miestuose atliekas mums galite pristatyti patys ir gauti už jas atlygį pagal jų supirkimo kainas, nurodytas kainoraštyje. Visas supirktuves rasite skiltyje Supirktuvių kontaktai. 

ATKREIPKITE DĖMESĮ!

Dėl COVID plitimo prevencijos prašome atliekas paruošti lauke arba kuo arčiau lauko durų viduje, išvengiant papildomų kontaktų. Būkime sąmoningi – saugokime save ir vieni kitus!

1.

Jei nesate su mumis pasirašę sutarties bei jos priedo, atsisiųskite dokumentus čia Atliekų tvarkymo sutartis ir priedas ir užpildę visą prašomą informaciją, pasirašytą sutartį ir pasirašytą jos priedą atsiųskite mums el. paštu info@emp.lt. Sutartį ir jos priedą prašome užpildyti kompiuteriu (įmonės rekvizitai, kontaktai). Ranka užpildytos sutartys nebus priimamos.

Sutartį turi pasirašyti tik tam teisę turintis asmuo – įmonės vadovas arba jo įgaliotas asmuo. Jei sutartį pasirašo įgaliotas asmuo, su sutartimi prašome pateikti įgaliojimo kopiją.

Daugiau informacijos rasite skiltyje Informacija įmonėms. 

2.

Pildydami atliekų išvežimo registracijos anketą būtinai nurodykite, kiek ir kokių elektronikos atliekų atiduodate perdirbti.

3.

Atliekų tvarkytojams dėl sutarties sudarymo reikia kreiptis į EMP Recycling vadybininkus trumpuoju numeriu 1806.

Skambinkite 1806

Šiuo numeriu ne tik teikiama informacija apie įmonės veiklą, paslaugas, bet ir priimami atliekų išvežimo (EMP atliekų TAKSI) paslaugų užsakymai. Darbo dienomis nuo 8 iki 17 val. (penktadieniais iki 15:45 val.) Jūsų užsakymą priims ir užregistruos EMP Recycling klientų administratorius, kuris informuos Jus apie galimą atliekų paėmimo laiką.

Rask artimiausią supirktuvę