Registruokite nemokamą technikos išvežimą

Atkreipkite dėmesį!

Elektronikos ir buitinės technikos išvežimo paslauga teikiama nurodytose Kauno ir Vilniaus regiono dalyse darbo dienomis nuo 8 iki 17 val.  Išvežimo paslauga yra NEMOKAMA išskyrus, kai kurias pavojingas atliekas (pvz.: kineskopinius TV). Pilną sąrašą ir imamą mokestį rasite ČIA.

1.

Registruotis atliekų išvežimo paslaugai galite internetu, užpildę šią anketą.

2.

Pildydami anketą būtinai parašykite tikslų savo adresą, vardą, pavardę, kiek ir kokios įrangos atiduodate perdirbti.

3.

Atliekos iš gyventojų yra surenkamos darbo dienomis nuo 8 iki 17 val. Jei nurodytu metu negalite būti namuose, nebereikalinga techniką siūlome palikti lauke ar laiptinėje (pažymėkite tai registracijos formoje).

4.

Komentaruose nurodykite visą papildomą informaciją: laiptinės kodą, papildomą telefono numerį ir tai, kurioje vietoje palikote atliekas.

5.

Gavę Jūsų užsakymą informuosime Jus apie planuojamą atliekų paėmimo laiką.

6.

Nepavyksta užregistruoti?

Jei Jums nepavyko užpildyti anketos ar kilo papildomų klausimų, registraciją galite atlikti paskambinę trumpuoju telefono numeriu 1806. 

7.

Kaip pasiruošti išvežimui?

Atiduodami prietaisai turi būti atjungti nuo dujų, elektros, vandentiekio ar kitų sistemų. Atvykę EMP atliekų TAKSI vairuotojai patys išneš prietaisus iš Jūsų namų ar kitų patalpų.

1.

Norėdami užpildyti atliekų išvežimo registracijos formą turite būti pasirašę su mumis atliekų tvarkymo sutartį. Sutartis yra skirta atliekų darytojams (įmonėms, kurių veikloje susidaro atliekos).

2.

Jei nesate su mumis pasirašę sutarties bei jos priedo, atsisiųskite dokumentus čia Atliekų tvarkymo sutartis ir užpildę visą prašomą informaciją, sutartį ir jos priedą atsiųskite mums el. paštu info@emp.lt. Sutartį ir jos priedą prašome užpildyti kompiuteriu (įmonės rekvizitai, kontaktai). Ranka užpildytos sutartys nebus priimamos.

Sutartį turi pasirašyti tik tam teisę turintis asmuo – įmonės vadovas arba jo įgaliotas asmuo. Jei sutartį pasirašo įgaliotas asmuo, su sutartimi prašome pateikti įgaliojimo kopiją.

Daugiau informacijos rasite skiltyje Informacija įmonėms. 

3.

Pildydami atliekų išvežimo registracijos anketą būtinai nurodykite, kiek ir kokių elektronikos atliekų atiduodate perdirbti.

4.

Atliekų tvarkytojams dėl sutarties sudarymo reikia kreiptis į EMP Recycling vadybininkus trumpuoju numeriu 1806.

Skambinkite 1806

Šiuo numeriu ne tik teikiama informacija apie įmonės veiklą, paslaugas, bet ir priimami atliekų išvežimo (EMP atliekų TAKSI) paslaugų užsakymai. Darbo dienomis nuo 8 iki 17 val. (penktadieniais iki 15:45 val.) Jūsų užsakymą priims ir užregistruos EMP Recycling klientų administratorius, kuris informuos Jus apie galimą atliekų paėmimo laiką.

Rask artimiausią supirktuvę