Registruokite NEMOKAMĄ technikos išvežimą

+370
+370

1.

Pildydami anketą būtinai parašykite tikslų savo adresą, kontaktinį telefono numerį, kiek ir kokios įrangos atiduodate perdirbti.

2.

Atliekos iš gyventojų yra surenkamos darbo dienomis nuo 8 iki 17 val. Jei nurodytu metu negalite būti namuose, nebereikalinga techniką siūlome palikti lauke ar laiptinėje (pažymėkite tai registracijos formoje).

3.

Komentaruose nurodykite visą papildomą informaciją: laiptinės kodą, papildomą telefono numerį ir tai, kurioje vietoje palikote atliekas.

4.

Gavę Jūsų užsakymą per 1 d. d informuosime Jus apie planuojamą atliekų paėmimo dieną el. paštu arba telefonu. Atvykstame per 1-3 darbo dienas nuo užsakymo pateikimo.

5.

Nepavyksta užregistruoti?

Jei Jums nepavyko užpildyti anketos ar kilo papildomų klausimų, registraciją galite atlikti paskambinę trumpuoju telefono numeriu 1806. 

6.

Kaip pasiruošti išvežimui?

Atiduodami prietaisai turi būti atjungti nuo dujų, elektros, vandentiekio ar kitų sistemų, bei išmontuoti iš baldų ir paruošti išnešimui. Paruošta technika turi būti pakeliama dviejų darbuotojų arba išmontuota dalimis. Atvykę EMP Atliekų taksi vairuotojai patys išneš paruoštus prietaisus iš Jūsų namų ar kitų patalpų.

Jeigu technika yra labai sunki ji turi būti išmontuota dalimis arba paruošta lauke patogiam jos paėmimui. Jeigu technika nebus paruošta, ji nebus paimta.

7.

Visuose didžiuosiuose miestuose atliekas mums galite pristatyti patys ir gauti už jas atlygį pagal jų supirkimo kainas, nurodytas kainoraštyje. Visas supirktuves rasite skiltyje Supirktuvių kontaktai. 

1.

Pildydami atliekų išvežimo registracijos anketą būtinai nurodykite, kiek ir kokių elektronikos atliekų atiduodate perdirbti.

2.

Kai atliekos bus priduotos, nurodytais kontaktais gausite atliekų deklaraciją.

3.

Atliekų tvarkytojams dėl sutarties sudarymo reikia kreiptis į EMP Recycling trumpuoju numeriu 1806.

Skambinkite 1806

Šiuo numeriu ne tik teikiama informacija apie įmonės veiklą, paslaugas, bet ir priimami atliekų išvežimo (EMP Atliekų taksi) paslaugų užsakymai. Darbo dienomis nuo 8 iki 17 val. (penktadieniais iki 15:45 val.) Jūsų užsakymą priims ir užregistruos EMP Recycling klientų administratorius, kuris informuos Jus apie galimą atliekų paėmimo laiką.