Elektronikos ir metalų supirkimas

Spalvotųjų metalų ir buitinės technikos atliekos

Įmonės superkamų atliekų sąrašas:

  • spalvotųjų metalų atliekos (aliuminis, vario laužas, švinas, žalvaris);
  • metalų laužas iš automobilių (akumuliatoriai, starteriai, generatoriai, greičių dėžės, aliuminio turinčias dalis);
  • atliekas su spalvotaisiais metalais iš įvairių gamybinių ir kitų įrengimų;
  • variniai laidai ir kabeliai, automobiliniai laidai;
  • juodasis metalas;
  • įvairūs buitiniai elektronikos ir elektros prietaisai (šaldytuvai, viryklės, skalbyklės, džiovintuvai ir kt.);
  • kitos priemonės, kurios veikia naudodamos elektrą arba baterijas.

Atliekų supirkimą vykdome 10 supirktuvių, esančių didžiuosiuose miestuose – Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje, Panevėžyje ir Marijampolėje.

Supirktuvių kontaktai

Už daugelį mums į supirktuves atvežtų spalvotųjų metalų ir elektronikos atliekų mokame atlygį pagal jų svorį. Visas kainas galite rasti skiltyje supirkimo kainoraščiai. Priklausomai nuo to, kokiame mieste priduosite atliekas, jų supirkimo kainos gali šiek tiek skirtis. Taip pat atliekų supirkimo kainos gali svyruoti ir dėl tuo metu metalų biržoje kintančių kainų.

Kaune, Panevėžyje ir Marijampolėje veikiančiose supirktuvėse ne tik superkame, bet ir demontuojame senus, parduodame bei montuojame naujus katalizatorius. Katalizatoriaus kaina įvertinama pagal faktinį jame esantį tauriųjų metalų kiekį bei tuo metu tauriųjų metalų biržoje vyraujančias kainas. Norėdami savo klientams pasiūlyti geriausią kainą, rekomenduojame katalizatorių atvežti į mūsų supirkimo punktą, kuriame jo kaina bus įvertinta pasitelkiant patikimus analizės metodus.

Mobilios supirktuvės Vilniuje

Nuo 2019 metų pradėjome teikti naują paslaugą – Vilniuje įkūrėme mobilias elektronikos, buitinės technikos ir metalų supirktuves, kurios iš gyventojų ir įmonių superka atliekas tiesiog automobilyje. Šiuo metu supirktuvės Vilniuje veikia adresu Geležinio Vilko g. 6A, bei Laisvės pr. 53E/Sudervės kelias nuo antradienio iki penktadienio 10-19 val., o šeštadienį – 10-15 val.  Tikimės, kad taip atliekų pridavimas gyventojams taps dar patogesnis, o paslauga bus teikiama arčiau jų namų ar kitų patalpų. Juk lengva priduoti kai nereikia toli važiuoti!

Atsakingas atsisveikinimas su atliekomis

Elektros ir elektroninės įrangos, metalų atliekas draudžiama mesti į komunalinėms atliekoms skirtus konteinerius, statyti šalia jų, laikyti atviroje vietoje, ardyti patiems, atiduoti surinkėjams ar metalo supirkimo įmonėms, neturinčioms jų sutvarkymui reikalingų leidimų. Tai – pavojinga aplinkai bei žmonių sveikatai. Už šias atliekas, priduotas mūsų supirktuvėse, mokame atlygį ir taip skatiname elgtis atsakingai. Jei nenorite ar neturite galimybių šių atliekų į mūsų supirktuvę pristatyti patys, Vilniuje ir Kaune galite išsikviesti EMP atliekų TAKSI. Jūsų atliekas paimsime ir išnešime iš Jūsų namų ar kitų patalpų patys.

Rask artimiausią supirktuvę