Karjera

Puiki komanda – mūsų sėkmės pagrindas.
Susidomėjai mūsų pasiūlymu? Siųsk savo CV cv@emp.lt! Pasikalbėkime.

2024-03-31

Automechanikas

21 vasario, 2024 PILNAS ETATAS Kaunas

Ieškome darbuotojo pastoviam darbui Kaune.

Darbo etatas
PILNAS ETATAS
Vieta
Kaunas
Paskelbta
21 vasario, 2024

Darbo pobūdis:

 • Atlikti automobilių duslintuvų remontavimo darbus;
 • Atlikti automobilių detalių pjaustymo ir virinimo darbus;
 • Švaros ir tvarkos palaikymas darbinėse patalpose;
 • Bendravimas su klientais.

Mes tikimės:

 • Turėsite patirties su automobilių remontais/detalėmis – privalumas;
 • Gebėsite nuosekliai, atidžiai bei kruopščiai atlikti darbus ir užbaigti iki galo tiksliai pagal reikalavimus;
 • Būsite komunikabilus, sąžiningas bei darbštus;
 • Kad tinkamai ir laiku atliksite pavestas užduotis.

Mes Jums siūlome:

 • Galimybę augti bei siekti karjeros įmonės viduje;
 • Motyvuojantį darbo užmokestį;
 • Darbą draugiškoje komandoje;
 • Papildomas metines premijas;
 • Įvairius renginius, šventes ir dovanas darbuotojams bei jų vaikams;
 • Visas reikiamas darbo priemones bei darbo drabužius;
 • Teorinius ir praktinius mokymus kiekvienam naujam darbuotojui.

Atlyginimas:

1330 – 2400 Eur neatskaičius mokesčių.

Darbuotojų istorijos

IMG-cb57a10dbdd383efae8da610204357c0-V

Vadybininkas

Esu Artūras ir EMP Recycling pradėjau dirbti 2009 metų rudenį krautuvo vairuotojo pareigose. Pats pirmas tikslas buvo, kuo greičiau integruotis į įmonės veiklą, perprasti ir įgyvendinti keliamus tikslus, parodyti savo stipriausias savybes ir sugebėjimus. Pradėjęs dirbti visada stebėjau aplinką supančią mane, kolegas, niekuomet neatsisakydavau padėti ar padirbėti papildomai. Pradėjau kilti karjeros laiptais ir dabar tapau Vadybininku.

Mano darbas nėra monotoniškas, kiekviena diena yra kitokia su naujais iššūkiais, žmonėmis, su kuriais visada malonu bendrauti ir dirbti, todėl pasirinkau sunkesnį kelią ir nežadu sustoti, o tik augti toliau kartu su visa įmone, ir siekti kalnų viršūnės.

 

Žilvinas

Logistikos skyriaus vadovas

Esu Žilvinas ir EMP Recycling dirbu nuo 2006 metų. Pradėjau savo kelią EMP vairuotojo – ekspeditoriaus pozicijoje. Labiausiai patiko, kad darbe jaučiau laisvę siekti rezultato ir galimybę save realizuoti. Visi komandos nariai mane palaikė, jaučiau pasitikėjimą ne tik iš kolegų, bet ir vadovų. Laikui bėgant tapau vyr. ekspeditoriumi, dar po kelių me  logistikos skyriaus vadybininku.  Dabar užimu logistikos skyriaus vadovo pareigas. Esu atsakingas už profesionalų įmonės logistikos skyriaus darbą.

Mano šūkis – niekada nesakyk niekada ir visada bandyk, nes tik bandydamas gali pasiekti aukštumas.  

Justinas (1)

Produkto vadovas

Esu Justinas ir EMP Recycling dirbu nuo 2012 metų. Darbą pradėjau būdamas vadybininku buvusioje Tauragės supirktuvėje. Mano tikslas buvo supirktuvės funkcijų vykdymo užtikrinimas. Darbas patiko, tačiau jau seniai žinojau, kad noriu dirbti kitur, kur būtų didesnis kolektyvas, bei galimybės karjerai. Po dvejų metų, tapau pardavimo vadybininku Vilniaus padalinyje. Tuomet, atsirado naujų iššūkių, užduočių ir tai padėjo toliau kilti karjeros laiptais. Po dar 5 metų pradėjau dirbti  ir iki šiol dirbu produkto vadovo pozicijoje, kurioje dar daugiau galimybių saviraiškai.

Labiausiai man čia patinka šiltas ryšys su kolegomis ir originalūs komandos ,,Team building‘ai“. O pats svarbiausias pasiekimas, kad šioje įmonėje susipažinau su savo žmona, su kuria sukūrėme šeimą ir susilaukėme nuostabaus sūnaus 😉

DSC_0035

Pamainos vadovas

Esu Marius, karjerą įmonėje pradėjau 2011 m. krovėjo pozicijoje. Mažais, tačiau ryžtingais žingsniais lipau karjeros laiptais. Įmonėje daug ko išmokau, o vadovybė pamatė mano galimybes ir šiandien vadovauju visam gamybos skyriui. Nebijojau darbo iššūkių, netingėjau mokytis įrengimų veikimo principų ir klausinėti vadovų apie juos, nenumečiau kitiems atsakomybės, kai reikėjo priimti sprendimus.

Šiandien galiu didžiuotis savimi ir savo pasiekimais. 🙂

 

Vaidotas-1

Vadybininkas-priėmėjas

Esu Vaidotas, įmonėje pradėjau dirbti nuo 2003 metų vadybininku Šiauliuose. Pirmoji išsikelta užduotis buvo sukurti tokią struktūrą, kad laikydamiesi visų aplinkosauginių reikalavimų galėtume pasiekti geriausius rezultatus. Įmonės vadovai palaikė iniciatyvą, asmeninę saviraišką, sudarė sąlygas motyvacijai, todėl padedant visai komandai, sugebėjome pasiekti reikšmingų tikslų savo regione.

Matyti savo darbo pasiekimus, jausti įvertinimą, tai ir yra darbinės karjeros aukštumos, kuriomis galima džiaugtis.

Untitled

Produkto vadovė

Esu Asta ir 2006 metais įmonėje pradėjau dirbti tiekimo vadybininke. Pirmas malonus pastebėjimas buvo – ypatingai geras mikroklimatas, kas padėjo laisvai mąstyti ir dirbti, bei draugiški ir paslaugūs kolegos. Kai tik „įsivažiavau“ ir pradėjau suprasti savo darbo specifiką, pamačiau dar vieną superinę vertybę: vadovų tikėjimą ir pasitikėjimą darbuotojais. Tai suteikė galimybes nebijoti suklysti, bandyti, daryti, nuolatos mokytis ir atrasti. Ir taip nepastebimai, besigilinant į subtilybes ir beplečiant kompetencijas ir tapau tuo, kuo esu dabar.

Galiu patikinti, kad tokioje įmonėje dirbti tikrai įdomu: čia netrūksta pokyčių, kyla vis nauji iššūkiai, kuriuos įveikus pažengi dar vieną žingsnelį pirmyn. O tada gali pasidžiaugti kolegomis ir savimi. Pasidžiaugi… ir vėl imiesi naujo iššūkio 😊