Karjera

Puiki komanda – mūsų sėkmės pagrindas. Ieškome naujų komandos narių, tad siųsk mums savo CV personalas@emp.lt  ir prisijunk prie mūsų!

Šiuo metu darbo pasiūlymų nėra

Istorijos

DSC_0035

Pamainos vadovas

Esu Marius, karjerą įmonėje pradėjau 2011 m. krovėjo pozicijoje. Mažais, tačiau ryžtingais žingsniais lipau karjeros laiptais. Įmonėje daug ko išmokau, o vadovybė pamatė mano galimybes ir šiandien vadovauju visam gamybos skyriui. Nebijojau darbo iššūkių, netingėjau mokytis įrengimų veikimo principų ir klausinėti vadovų apie juos, nenumečiau kitiems atsakomybės, kai reikėjo priimti sprendimus.

Šiandien galiu didžiuotis savimi ir savo pasiekimais. 🙂

 

DSC_0081 (2)

Administratorė

Mano vardas Deimantė. Esu viena naujausiai atėjusių darbuotojų į EMP Recycling.  Dirbu administratore – bendrauju kasdien su visa EMP komanda ir tikriausiai tai lemia puikų jausmą – kai į darbą eini kaip į šventę ir jautiesi iš tiesų reikalinga. 🙂

Jaučiu, kad įmonė atsakingai žiūri į savo darbuotojus, o įžvelgusi jų galimybes tikrai nelaukia standartinių trijų mėnesių, kad tinkamai įvertintų bei motyvuotų. Aš žinau, kad dar daug ko teks išmokti, tačiau net neabejoju, kad einu tinkamu keliu ir nesigailiu pradėjusi dirbti EMP. Norint augti profesine prasme, ši įmonė yra puikus pasirinkimas.

DSC_0068 (1)

Darbų saugos specialistė

Esu Miglė. Atėjau į EMP 2012 m. laborantės pozicijai užimti.  Sėkmingai dirbusi 5 metus, pasakiau, kad išeinu iš darbo, nes noriu pokyčių. Vadovai mane ramiai išklausė ir kitą dieną pateikė pasiūlymą: „Migle, ar norėtum tvarkyti darbų saugą?“. Po intensyvių mokymų, kursų ir seminarų nuo 2018 m. einu darbų saugo specialistės pareigas. Tikrai jaučiuosi tarsi iš naujo gimusi ir reikalinga. 😉

Ši vieta atidaro duris tiems, kurie nori dirbti. Įmonė ne tik tiesia kelius karjerai į viršų, tačiau ir lanksčiai žiūri į žmogų, suteikdami galimybę drąsiai eiti į visai kitą sritį.

Rask artimiausią supirktuvę