Nemokamas elektronikos atliekų išvežimas

Visuose didžiuosiuose miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, tai pat Vilniaus ir Kauno rajonuose iš fizinių ir juridinių asmenų NEMOKAMAI išnešame ir perdirbimui išvežame nebetinkamus naudoti elektros ir elektronikos prietaisus, seną buitinę techniką (šaldytuvus, virykles, skalbykles, smulkia IT ar namų techniką ir kt.).

Atliekos  yra surenkamos darbo dienomis nuo 8 iki 17 val. Atiduodami prietaisai turi būti atjungti nuo dujų, elektros, vandentiekio ar kitų sistemų, bei išmontuoti iš baldų ir paruošti išnešimui. Atvykę EMP atliekų TAKSI vairuotojai patys išneš prietaisus iš Jūsų namų ar kitų patalpų.

Išvežamų atliekų kiekis ir užsakymų kartai yra NERIBOJAMI. Šia paslauga galite pasinaudoti kiekvieną kartą prikaupus nebereikalingos elektronikos ar technikos.

Nemokamas buitinės technikos išvežimas!    Registruoti

Įmonėms išrašome perdirbimą patvirtinančius dokumentus – išrašysime atliekų deklaraciją, bei sutvarkysime pavojingųjų atliekų lydraštį GPAIS sistemoje.

Už kai kurių atliekų (pvz.: dažomųjų miltelių kasečių („tonerių“), kineskopų, lempų) sutvarkymą gali būti imamas mokestis (žr. kainoraščius). Daugiau informacijos apie atliekų priėmimą iš įmonių ir informaciją apie sutarties sudarymą rasite:

Informacija įmonėms

Atliekų išvežimo užsakymas internetu

Atliekų išvežimo paslaugas galite užsisakyti internetu, užpildę registracijos formą. Pildydami anketą turite parašyti tikslų savo adresą, vardą, kontaktinį tel, numerį, bei el. paštą, o taip pat – kiek ir kokių elektronikos atliekų atiduodate perdirbti. Jei darbo metu negalite būti namuose, nebereikalinga techniką siūlome palikti lauke ar laiptinėje (pažymėkite tai registracijos formoje). Gavę Jūsų užsakymą, informuosime Jus apie numatomą EMP atliekų TAKSI atvykimo dieną nurodytais kontaktais.

Trumpasis įmonės numeris 1806

Šiuo numeriu ne tik teikiama informacija apie EMP Recycling veiklą, paslaugas, bet ir priimami atliekų išvežimo (EMP atliekų TAKSI) paslaugos užsakymai. Darbo dienomis nuo 8 iki 17 val. (penktadieniais iki 15:45 val.) Jūsų užsakymą priims EMP Recycling klientų administratorius, kuris iš karto užregistruos užsakymą ir praneš apie EMP atliekų TAKSI atvykimo datą.

Trumpasis numeris veikia visoje Lietuvoje. Už pokalbio minutę bus taikomas ryšio operatorių Jums nustatytas tarifas.