Elektronikos atliekų išvežimas

EMP atliekų TAKSI

Vilniaus ir Kauno regionuose nemokamai išnešame ir perdirbimui išvežame nebetinkamus naudoti elektros ir elektronikos prietaisus, seną buitinę techniką (šaldytuvus, virykles, skalbykles ir kt.). Įmonėms išrašome perdirbimą patvirtinančius dokumentus.

Atliekos iš gyventojų yra surenkamos darbo dienomis nuo 8 iki 17 val. Kaip pasiruošti atliekų išvežimui? Atiduodami prietaisai turi būti atjungti nuo dujų, elektros, vandentiekio ar kitų sistemų. Atvykę EMP atliekų TAKSI vairuotojai patys išneš prietaisus iš Jūsų namų ar kitų patalpų.

Už kai kurių pavojingų atliekų (pvz., baterijų, dažomųjų miltelių kasečių („tonerių“), kineskopų, liuminescencinių lempų) sutvarkymą ir išvežimą gali būti imamas mokestis (žr. kainoraščius).

Trumpasis įmonės numeris 1806

Šiuo numeriu ne tik teikiama informacija apie EMP Recycling veiklą, paslaugas, bet ir priimami atliekų išvežimo (EMP atliekų TAKSI) paslaugos užsakymai. Darbo dienomis nuo 8 iki 17 val. (penktadieniais iki 15:45 val.) Jūsų užsakymą priims EMP Recycling klientų administratorius, kuris iš karto užregistruos užsakymą ir praneš apie EMP atliekų TAKSI atvykimo datą.

Trumpasis numeris veikia visoje Lietuvoje. Už pokalbio minutę bus taikomas ryšio operatorių Jums nustatytas tarifas.

Atliekų išvežimo užsakymas internetu

Atliekų išvežimo paslaugas galite užsisakyti internetu, užpildę registracijos formą. Pildydami anketą turite parašyti tikslų savo adresą, vardą, pavardę, o taip pat – kiek ir kokių elektronikos atliekų atiduodate perdirbti. Gavę Jūsų užsakymą, informuosime Jus apie numatomą EMP atliekų TAKSI atvykimo laiką.

 

Registruoti buitinės technikos išvežimą!    Registruoti

Rask artimiausią supirktuvę