Naujienos

Skaitykite aktualiausias naujienas, patarimus bei kitą svarbią informaciją.

Kokiais elektronikos prietaisais galima atsikratyti?

2019-11-22

Elektros ir elektronikos įrangos atliekos – tai namuose įstaigose, įmonėse ar kitose organizacijose susikaupusi nebenaudojama, sugedusi buitinė technika ar kita elektroninė įranga – viskas, kas veikia laido ar baterijų pagalba.

Skaityti daugiau

Lengva priduoti, kai nereikia toli važiuoti

2019-10-09

Laikai kai atsikratyti buitine technika ar antrinėmis žaliavomis buvo sunku, jau praeityje. Kasdien stengiamės ne tik tvarkyti, rūšiuoti ir perdirbti, bet kartu kuriame patogias sąlygas ir infrastruktūrą, kuri padeda aplinkiniams puoselėti aplinką ir gyventi švariau.

Skaityti daugiau

Marijampolėje superkame elektroniką ir spalvotuosius metalus

2019-10-01

Ilgus metus dirbanti supirktuvė, esanti Sporto g. 46, Marijampolėje nuo Spalio 1 dienos superka ne tik katalizatorius, bet ir buitinė technika, elektroniką, bei įvairius spalvotuosius metalus.

Skaityti daugiau

Sostinėje pradeda veikti antroji mobili elektronikos, buitinės technikos ir metalų supirktuvė

2019-08-01

Vilniečiai elektronikos, buitinės technikos ir metalų atliekas galės pristatyti jau ir į antrąją sostinėje pradedančią veikti mobilią „EMP recycling“ atliekų supirktuvę.

Skaityti daugiau

Kada reikėtų susirūpinti katalizatoriaus keitimu?

2019-06-25

Rytais vis sunkiau užsiveda automobilio variklis? „Dingsta apsukos“, o spaudžiant greičio pedalą, tachometro strėlė sunkiai pasiekia du ar keturis tūkstančius apsukų ir sustoja? Tai gali būti pirmieji požymiai, įspėjantys, kad reikėtų sunerimti dėl jūsų automobilio katalizatoriaus būklės.

Skaityti daugiau

Rask artimiausią supirktuvę