Naujienos

Skaitykite aktualiausias naujienas, patarimus bei kitą svarbią informaciją.

Mobilias supirktuves laikinai įkūrėme metalinių garažų masyvuose

2020-08-31

Vilniaus miesto savivaldybės administracija įpareigojo iki rugsėjo 30 d. metalinių garažų savininkus išsikelti garažus. Norėdami padėti garažų savininkams palengvinti išsikėlimo procesą, savo Mobilias supirktuves laikinai įkursime metalinių garažų masyvuose.

Skaityti daugiau

Atsišviežinome!

2020-07-22

Senos buitinės technikos ir elektronikos atliekas galite išmesti didžiajame konteineryje, esančiame Vilniuje, adresu Kalvarijų g. 204G įsikūrusioje degalinėje „Alauša“.

Skaityti daugiau

Vilniuje atidaryta nauja supirktuvė

2020-03-01

Vilniuje nauja „EMP recycling“ atliekų supirktuvė.
Kalvarijų g. 125 superkami įvairūs elektronikos prietaisai, buitinė technika, o taip pat – spalvotieji ir juodieji metalai bei katalizatoriai.

Skaityti daugiau

Kokiais elektronikos prietaisais galima atsikratyti?

2019-11-22

Elektros ir elektronikos įrangos atliekos – tai namuose įstaigose, įmonėse ar kitose organizacijose susikaupusi nebenaudojama, sugedusi buitinė technika ar kita elektroninė įranga – viskas, kas veikia laido ar baterijų pagalba.

Skaityti daugiau

Lengva priduoti, kai nereikia toli važiuoti

2019-10-09

Laikai kai atsikratyti buitine technika ar antrinėmis žaliavomis buvo sunku, jau praeityje. Kasdien stengiamės ne tik tvarkyti, rūšiuoti ir perdirbti, bet kartu kuriame patogias sąlygas ir infrastruktūrą, kuri padeda aplinkiniams puoselėti aplinką ir gyventi švariau.

Skaityti daugiau

Rask artimiausią supirktuvę