Teikiamos paslaugos

Pagrindinė EMP Recycling veikla yra antrinių žaliavų supirkimas, surinkimas, perdirbimas ir prekyba. EMP Recycling sertifikavimo sritis apima elektros ir elektroninės įrangos, katalizatorių bei kabelių laužo, spalvotųjų ir juodųjų metalų surinkimą, supirkimą ir perdirbimą.

Nemokamas elektronikos atliekų išvežimas

Nemokamai išnešame ir perdirbimui išvežame nebetinkamus naudoti elektros ir elektroninės įrangos prietaisus, seną buitinę techniką visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Įmonėms išrašome perdirbimą patvirtinančius dokumentus.

Skaityti daugiau

Elektronikos ir metalų supirkimas

Atliekų supirkimą vykdome 9 supirktuvėse didžiuosiuose miestuose: Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje, Panevėžyje ir Marijampolėje. Superkamos atliekos: tai bet kokios spalvotųjų metalų atliekos, automobilių ardymo, gamybinės atliekos, laidai kabeliai, katalizatoriai įvairūs buitiniai elektronikos, bei elektros prietaisai,detalės ir tt.

Skaityti daugiau

Atliekų perdirbimas ir utilizavimas

EMP Recycling turimos technologijos ir įrenginiai suteikia galimybę perdirbti: elektros ir elektroninės įrangos atliekas (EEĮA); spalvotųjų metalų laužą; katalizatorių laužą. Pagal aukščiausius reikalavimus išgaunamos žaliavos yra perduodamos gamykloms visame pasaulyje.

Skaityti daugiau

Katalizatorių keitimas ir supirkimas

Įmonė superka netinkamus naudoti automobilių katalizatorius ir DPF filtrus. EMP Recycling supirktuvių tinklas yra išsidėstęs visoje Lietuvoje. Kauno, Panevėžio, Klaipėdos ir Marijampolės supirktuvėse ne tik superkame, bet ir demontuojame senus, parduodame, montuojame naujus katalizatorius.

Skaityti daugiau

Tauriųjų metalų cheminė analizė

Šiuolaikiškoje laboratorijoje, naudodami naujausią įrangą,  atliekame cheminę metalų analizę (pagal ICP-OES metodiką) –  nustatome tikslų tauriųjų metalų kiekį medžiagoje.

Skaityti daugiau

Atliekų naikinimas

Atliekame atliekų, saugančių svarbią ir konfidencialią informaciją, muitinės prižiūrimų prekių naikinimo paslaugą EMP Recycling gamykloje.

Skaityti daugiau