fbpx

Teikiamos paslaugos

Pagrindinė EMP Recycling veikla yra antrinių žaliavų supirkimas, surinkimas, perdirbimas ir prekyba. Nuo 2002 metų EMP Recycling yra sertifikuota ir dirba vadovaudamasi ISO 9001 ir ISO 14001 standartais. EMP Recycling sertifikavimo sritis apima antrinių žaliavų (elektros ir elektroninės įrangos, katalizatorių bei kabelių laužo, spalvotųjų ir juodųjų metalų) surinkimą ir perdirbimą.

Elektronikos atliekų išvežimas

Nemokamai išnešame ir perdirbimui išvežame nebetinkamus naudoti elektros ir elektroninės įrangos prietaisus, seną buitinę techniką Vilniaus ir Kauno regionuose. Įmonėms išrašome perdirbimą patvirtinančius dokumentus.

Skaityti daugiau

Elektronikos ir metalų supirkimas

Atliekų supirkimą vykdome 8 supirktuvėse didžiuosiuose miestuose: Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje, Panevėžyje ir Marijampolėje. Superkamos atliekos: tai bet kokios spalvotųjų metalų atliekos, automobilių ardymo, gamybinės atliekos, laidai kabeliai, katalizatoriai įvairūs buitiniai elektronikos, bei elektros prietaisai,detalės ir tt.

Skaityti daugiau

Atliekų perdirbimas ir utilizavimas

EMP recycling“ turimos technologijos ir įrenginiai suteikia galimybę perdirbti: elektros ir elektroninės įrangos atliekas (EEĮA); spalvotųjų metalų laužą; katalizatorių laužą. Pagal aukščiausius reikalavimus išgaunamos žaliavos yra perduodamos gamykloms visame pasaulyje.

Skaityti daugiau

Katalizatorių supirkimas ir keitimas

Įmonė superka netinkamus naudoti automobilių katalizatorius ir DPF filtrus. EMP supirktuvių tinklas yra išsidėstęs visoje Lietuvoje. Kauno, Panevėžio, Klaipėdos ir Marijampolės supirktuvėse ne tik superkame, bet ir demontuojame senus, parduodame, montuojame naujus katalizatorius.

Skaityti daugiau

Tauriųjų metalų cheminė analizė

Šiuolaikiškoje laboratorijoje, naudodami naujausią įrangą,  atliekame cheminę metalų analizę (pagal ICP-OES metodiką) –  nustatome tikslų tauriųjų metalų kiekį medžiagoje.

Skaityti daugiau

Rask artimiausią supirktuvę