Penktadienis, 2023 3 vasario

Kaip paruošti techniką išvežimui?

vienas

Atėjo laikas atsisveikinti su senu šaldytuvu, skalbimo mašina ar televizoriumi? Paruoškite techniką ir  džiaukitės nemokamu jos  išvežimu.

Norint pasinaudoti Atliekų Taxi paslauga jums, pirmiausiai, reikia tinkamai pasirūpinti jos paruošimu. Atiduodami prietaisai turi būti atjungti nuo dujų, elektros, vandentiekio ar kitų sistemų. Taip pat jeigu technika yra balduose, ji turi būti išmontuota iš spintelių ir paruošta išnešimui. EMP atliekų TAKSI vairuotojai neturi įrankių ir įgaliojimų atlikti demontavimo ar atjungimo darbų, tad būtinai pasirūpinkite tuo iš anksto.

Atjungėte techniką, išmontavote ją iš baldų, o kas toliau? Patikrinkite ar jūsų prietaisuose nėra užsilikę daiktai, kurie galėtų trukdyti išnešimui ir tinkamam jų paruošimui perdirbimui. Jei planuojate atsisveikinti su šaldytuvu, patikrinkite ar jame nėra užsilikusių maisto likučių, uogienių. Jei norite išvežti indaplovę pasižiūrėkite, kad joje nebūtų paliktų lėkščių bei kitų įvairių indų.

Techniką galite paruošti savo namuose, bute ar kitoje patalpoje arba galite palikti ją laiptinėje, už namų durų ir Jums nereikės laukti atliekų TAKSI darbuotojų. Vairuotojai patys paima techniką ir iš 5 aukšto, tad tikrai nesirūpinkite jos išnešimu.

Paruošę techniką išvežimui skambinkite 1806 arba patogiai registruokitės internetu ir mes netrukus atvyksime jos pasiimti. Ši paslauga nieko nekainuoja ir garantuoja, kad technika bus tinkamai pasirūpinta ir perdirbta. Visos surinktos elektronikos atliekos keliauja į EMP Recycling perdirbimo gamyklą, Vilniaus rajone. Nebereikalingas atliekas išvežame iš visų didžiųjų Lietuvos miestų.

Nepamirškite, kad kartu su stambia technika galite atiduoti ir įvairius nebeveikiančius smulkius prietaisus, pakrovėjus, klaviatūras, telefonus, skrudintuvus, el. dantų šepetukus ir įvairius kitus namų buities daiktus, kurių veikimui reikalinga elektra arba baterijos.

Grįžti atgal