Penktadienis, 2023 2 birželio

Elektronikos rinkimo dėžutės

vienas

Dažnai nebeveikiančią elektroniką, IT įrangą, baterijas, kaupiame stalčiuose, spintelėse ar kitose nepatogiose vietose. Šios atliekos ne tik užima bereikalingą vietą, bet ir jų nerekomenduojama kaupti, dėl galimų sprogimo ir gaisro rizikų. Pažeistos tokios atliekos, dėl jose esančių pavojingų medžiagų gali lengvai užsidegti.

Smulkios elektronikos atliekas dabar patogiai ir saugiai galite rinkti tam specialiuose surinkimo dėžutėse. Juridiniams asmenims nemokamai siūlome atliekų surinkimo dėžutes, kurias galite pastatyti biuruose, mokymo įstaiguose, įmonėse ir taip pasirūpinti patogiu jų rinkimu, o mes atvažiuosime nemokamai jų ištuštinti vos jose atsiras nebereikalingos technikos. Į dėžutes galima lengvai įmesti nebenaudojamus smulkius daiktus, tokius, kaip baterijas, kompiuterines pelytes, laidus, pakrovėjus, skaičiuotuvus. Jeigu prietaisas didesnis, pavyzdžiui, klaviatūra ar nešiojamas kompiuteris, planšetė – galima lengvai nuimti viršutinį dangtį ir įdėti jį į vidų.

Šios surinkimo dėžutės užima nedaug vietos, yra patogios elektronikos atliekų rinkimui. Ant jų rasite informaciją, kokius prietaisus galima ar draudžiama mesti į jas ar kaip išsikviesti Atliekų Taxi ištuštinimui. Jų dizainas estetiškas ir minimalistinis, tad biuruose ar kitose darbo vietose tikrai ras savo vietą ir savo žalumu pagyvins interjerą, o svarbiausia, prisidės prie švaresnės aplinkos!

Dėžutes gauti galite susisiekę su mumis trumpuoju numeriu 1806 arba info@emp.lt.

Grįžti atgal