Šeštadienis, 2019 4 gegužės

Veiklos dvidešimtmetis: indėlis į atliekų tvarkymą, aplinkosaugą ir socialinį atsakingumą

vienas

Per du dešimtmečius įmonė kartu su klientais, darbuotojais bei visuomene ne tik sukūrė modernią ir universalią atliekų rūšiavimo ir perdirbimo sistemą, bet ir stipriai prisidėjo prie visuomenės švietimo, skatindama atsakingą atsisveikinimą su atliekomis, bei įnešė svarų indėlį į aplinkosaugą.

Perdirbimui tinkančių atliekų kasmet surenkama vis daugiau

Modernios technologijos leidžia išgauti kokybišką žaliavą ir saugiau pasirūpinti pavojingomis atliekomis
Didėjantys perdirbimui tinkančių atliekų srautai paskatino įmonę didinti perdirbimo pajėgumą. Įmonė sau kelia ne tik aukščiausius reikalavimus išgaunamų žaliavų kokybei, kurios perduodamos gamykloms, bet ir atsakingai pasirūpina perdirbimo metu susidarančiomis pavojingomis atliekomis.
„Perdirbimo metu susidaro ir tokios pavojingos atliekos, kaip freonas, įvairūs naftos produktai, baterijos, gyvsidabrio turinčios atliekos. Jos atiduodamos tolimesniam perdirbimui pavojingų atliekų tvarkytojams.“ – pasakoja D. Valeika.

Inovatyvūs sprendimai padėjo efektyvinti veiklą, priartinti paslaugas arčiau klientų

Šiuo metu „EMP recycling“ visoje Lietuvoje turi 9 atliekų supirktuves, į kurias klientai elektronikos ir metalų atliekas gali pristatyti patys, tačiau atliekų supirkimą įmonė stengiasi dar labiau priartinti prie klientų.
Įmonė pirmoji Lietuvoje pasiūlė jau dešimt metų sėkmingai veikiančią EMP atliekų taksi paslaugą, o šiais metais pradėjo teikti naują paslaugą – įkūrė pirmąją mobilią elektronikos, buitinės technikos ir metalų supirktuvę. „Kovo mėnesį Vilniuje, Geležinio Vilko g. 6A esančioje automobilių aikštelėje pradėjo veikti pirmoji mūsų mobili elektronikos, buitinės technikos ir metalų supirktuvė. Planuojame šią paslaugą išplėsti ir kitose sostinės vietose, taip atliekų pridavimą gyventojams padarydami dar patogesnį“, – teigia D. Valeika.

Aktyviai įsitraukia į socialines iniciatyvas

Įmonė taip pat aktyviai prisijungia ir prie socialinių iniciatyvų bei pati jas inicijuoja. Šiais metais „EMP recycling“, minėdama dvidešimties metų veiklos sukaktį sudarė paramos sutartį su organizacijos „Gelbėkit vaikus“ įkurtu Klaipėdos dienos centru ir visus metus skirs lėšų šių patalpų nuomai. Organizacijos „Gelbėkit vaikus“ generalinės direktorės Rasos Dičpetrienės teigimu, įmonės UAB „EMP Recycling“ pasirinktas originalus įmonės 20-osios sukakties įprasminimas – tikrai įkvepia. „Klaipėdos vaikų dienos centro metinei patalpų nuomai sumokėti skirtos lėšos užtikrins tai, kad laisvalaikį ne gatvėje, o dienos centre, ištisus metus kasdien leis šį vaikų dienos centrą lankantys vaikai. Ar gali būti kas nors prasmingiau, nei padovanoti geresnio gyvenimo viltį ir gražesnės ateities perspektyvą mūsų ateičiai, mūsų – Lietuvos – vaikams?“

Grįžti atgal